Франшиза платіжних терміналів 
з окупністю 4-6 місяців

Власне виробництво та продаж платіжних    терміналів по Україні

▼ Чому люди обирають нас?
14 років досвіду, дивитись відео!

З ЯКОЇ КІЛЬКОСТІ ТЕРМІНАЛІВ    КРАЩЕ ПОЧИНАТИ РОБОТУ?

Починати співпрацю по франшизі платіжних терміналів можна навіть з одного терміналу. Але ми рекомендуємо своїм партнерам мислити більш масштабно та будувати свою мережу, адже це бізнес і в першу чергу ми зацікавлені в збільшенні свого прибутку.

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНІ
ДЛЯ СТАРТУ СПІВПРАЦІ?

Для підписання договору від вас потрібно лише фото паспорта або скріншот з Дії. Ні ФОП, ні ТОВ відкривати не потрібно.ʼ

Всіма питаннями з оподаткування займається виключно платіжна система, у неї є для цього відповідна ліцензія від Нацбанку України, та на всіх чеках, а також на самому терміналі реквізити виключно платіжної системи.

Зроблено саме так, тому що у нас по Україні більш ніж 5000 партнерів і якщо б ми кожен квартал телефонували всім 5000 партнерам та запитували чи сплатили вони податки та чи заповнили деклараціі, то ми б фізично нічого більше б не встигали.

Всі розрахунки з клієнтами та банками проводить платіжна система, тому це повністю автоматичний процес, який є максимально зручним як для партнерів так і для нас.           

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

1. Додаткові бонуси від платіжної системи для власників терміналів.

Платіжна система та ви зацікавлені в тому, щоб розширювати свою мережу, для прискорення процесу досягання цієї спільної мети, платіжна система надає бонусні відсотки від всіх платежів для власників мережі терміналів, тому кожен місяць платіжна система надає додатковий кешбек від 0.1% до 0.3% до вашого прибутку в залежності від кількості терміналів. 

2. Спеціальні умови від банків для мережевих партнерів.   

Як ви знаєте, ви заробляєте на всіх поповненнях, навіть на тих де комісія 0% (це майже всі банки України, ігри, букмекерськи контори та інші)     Як це відбувається? Коли клієнт поповнює наприклад свою картку без комісіі, банк на який було зроблено поповнення дає власнику терміналу кешбек від 0.5% до 0.9%, і саме тому чим більше ви маєте терміналів - тим більший буде відсоток кешбеку.  

Банки зацікавленні збільшувати оборот коштів у своїй мережі, тому для мережевих партнерів вони збільшують відсоток кешбеку. Тобто чим більше у вас терміналів - тим більший буде прибуток з КОЖНОГО терміналу! Наприклад, мінімальний оборот наших клієнтів з одного терміналу становлює 2млн грн на місяць, з одного терміналу ви заробите 10 000грн кешбеку тобто 0.5% від суми.   

Але якщо у вас буде 2 термінали, оборот вже буде 4млн грн, та ваш відсоток кешбеку буде становлювати 0.6%, тому з КОЖНОГО терміналу ви заробите по 12 000грн замість 10 000 грн.   

3. Економія на вартості оренди   

Великі мережі магазинів та торгівельні центри зацікавленні в тому щоб закривати одразу декілька позицій своєї мережі, тому вони пропонують більш кращі умови по оренді для власників мережі терміналів. В процесі перемовин орендодавці можуть надати або перший місяць безкоштовно або додаткові знижки на вартість орендної плати. А як ви розумієте, заощаджені гроші - це зароблені гроші. Чим менше у вас буде щомісячних розтрат, тим більше буде ваш прибуток   

4. Гарантований прибуток по договору з кожного терміналу

Наші менеджери мають усі сучасні інструменти для аналізу даних про місця для розташування терміналів, тому ще до того як ми з вами визначемо де будемо встановлювати термінал - ми будемо знати скільки очікувати щомісячний оборот поповнень та орієнтований прибуток. Саме тому по договору ми гарантуємо мінімальний прибуток з кожного терміналу від 8 000грн до 14 000грн в залежності від кількості терміналів.

Нижче наведена таблиця градацій кількості терміналів та відсотка кешбеку від банку для наших партнерів.

Для прикладу ми будемо вести всі розрахунки від мінімального обороту на місяць по банківськім поповненням від наших партнерів - 2 000 000грн

Чи можу я сам домовитися щодо місця для розміщення?

Звичайно можете! Насправді, не має значення хто домовиться за місце і на кого ми оформимо договір з ТЦ (на вас чи на нашу фірму), ми в будь-якому випадку віддаємо оригінал договору вам в руки і ви сплачуєте оренду безпосередньо орендодавцю, тобто на вас ніхто не заробляє.

Ми маємо великий досвід ведення переговорів з торговими центрами, супермаркетами та магазинами щодо розміщення терміналів і можемо отримати для вас найбільш привабливі умови з оренди

99% успіху – це правильно обране місце!
Ми вже встановили понад 5000 прибуткових апаратів!

Дуже важливо підбирати для розміщення виключно розкручені точки, такі, де вже є термінали, і люди звикли туди приходити з метою внесення оплати.   

У таких місцях високий дохід обумовлений уже з першого місяця встановлення.   

Яскравим прикладом успішності цього підходу є термінали ПриватБанку, у деяких точках їх с аж по 5-7 до ряду!   

Надалі, коли у вас вже буде своя невелика мережа терміналів, можна поступово підключати місця, де терміналів ще немає і розкручувати ці точки з нуля, тобто доносити до людей інформацію, що тут також можна платити.
Дохід у таких точках у перші місяці нижчий ніж у розкручених!

Які місця ви надаєте?

Для наших клієнтів ми надаємо місця
для розміщення в кожному місті України

▼ Чому люди обирають нас?
12 років досвіду, дивитись відео!

▼ Дивитися відгук нашого партнера, яке йому підібрали місце

У нас є свої внутрішні бонуси, які нам виплачують провайдери і саме тому ми зацікавлені в тому, щоб ви отримували максимальний прибуток з ваших терміналів, де ви зароблятимете на комісії, а ми з внутрішніх бонусів.   

Тому ми надаємо місця максимальної прохідності - торгові центри, супермаркети, мережеві магазини тощо

Чи можливий варіант, що бізнес не приноситиме очікуваних доходів?

Стаючи нашим партнером
цей варіант на 100% виключений:

1. На сьогоднішній день наша компанія має ексклюзивні умови з банками-партнерами, які надають вам як власнику терміналу кешбек з кожного поповнення. Ви можете власноруч на свому терміналі поповнити власні картки наших банків-партнерів, наприклад на 1 млн грн, зняти цей мільйон в касі банку без комісії, та отримати кешбек як власник терміналу 0.5% (беремо мінімально можливий кешбек до розрахунку, а якщо у вас декілька терміналів, то цей кешбек може бути від 0.6% до 0.9%) та отримати 5000 грн чистого прибутку. Так зробити 12 разів та менш ніж два тижні повністю відбити вартість терміналу!

(Більш детальну інформацію про всі можливі варіанти прибутку ви отримаєте разом з аналітикою торгових точок при підписанні договору)

Тобто варіант, що ви будете заробляти менш ніж зазначено в договорі просто не існує!

2. Наші менеджери мають величезний досвід у підборі місць та роблять аналітику по всім місцям щоб прорахувати оборот, найбільш сплачуємі банківські платежі, орієнтований прибуток та багато іншого ще до встановлення терміналу.

САМЕ ТОМУ В ДОГОВОРІ МИ ГАРАНТУЄМО
МІНІМАЛЬНИЙ ПРИБУТОК

ВІД 8 000грн ДО 14 000грн
З КОЖНОГО ТЕРМІНАЛУ

Якщо розглядати форс-мажор, де у встановленому місці термінал приноситиме, наприклад, 5000 грн замість очікуваних 8000 грн, то ми просто переставимо термінал у більш прибуткову точку, жодних додаткових оплат за підбір нового місця не передбачено!

ДОДАТКОВИЙ ДОХІД ВІД 60 000+ ГРН НА МІСЯЦЬ З ОДНОГО ТЕРМІНАЛУ

Ексклюзивна пропозиція для власників терміналів по кешбекам від поповнення власних карток.

Наша компанія має ексклюзивні умови по кешбеку з банками України (Монобанк, ПУМБ, Райффайзен, А-Банк та інші)

Детальніше дізнайтесь у персонального менеджера вашого міста

НАШЕ ВИРОБНИЦТВО

▼ Дивитись відео про виробництво MONEYBOX

ПЕРСОНАЛЬНІ ГАРАНТІЇ СПІВРОБІТНИЦТВА

На сьогоднішній день прибуток з одного терміналу варіюється в діапазоні від 8 000 до 12 000грн на місяць. При всьому нашому бажанні ми не можемо кожного нашого партнера забезпечити місцями з максимальною прибутковістю.   

8000 грн на місяць це мінімальний дохід з терміналу, який ми гарантуємо нашим партнерам та прописуємо це у договорі про співпрацю.

БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО

Функціонал та віддалений
контроль за терміналом

Скріншоти особистого
кабінету – оборот за добу

Високий попит на платіжні термінали

На сьогоднішній день в Україні близько 85000 платіжних терміналів, щороку ця цифра зростає, тільки за 2022 рік уже встановлено близько 5 тисяч терміналів, з яких 16.5% у Києві

Найважливіше, що попит серед споживачів послуг, що надаються в терміналі, так само зростає

У 2022 році за даними РБК-Україна послугами платіжних терміналів скористалися на 3.7% більше людей, ніж у 2021 році.

На сьогоднішній день платіжні термінали – найбільш затребуваний та високорентабельний бізнес серед малого бізнесу в Україні!

Як працює платіжна система

Термінал є зв'язком грошей клієнта та каси банку і щоб клієнт щоразу не чекав поки ви заберете його гроші з терміналу та відвезете до каси банку і тільки потім би вони йому зарахувалися, а міг отримати зарахування на свій рахунок миттєво, ви кладете ці гроші до каси банку наперед, тим самим ви гарантуєте банку, що ви ці гроші привезете туди.

За умовами співпраці платіжна система надає вам готовий партнерський рахунок, на який ви під своїм ідентифікатором клієнта через банк кладете будь-яку суму грошей, наприклад, 5 000 грн.    

На цю суму всі люди можуть оплачувати всі види послуг у вашому терміналі, ви контролюєте цей процес у режимі реального часу за допомогою віддаленого моніторингу доступного для всіх пристроїв з виходом в інтернет

Як тільки клієнти поповнили свої послуги на належну вами суму, ви відкриваєте ваш термінал, забираєте з нього свій прибуток сформований з комісії (% комісії можете встановлювати абсолютно будь-який який захочете), а 5 000 знову кладете на рахунок через банк. 

Чим менше грошей Ви кластимете на рахунок - тим частіше потрібно буде знімати виручку з терміналу і здавати її в банк, чим більше - тим рідше 

Що важливо знати

Навіть, якщо у вас на рахунку буде 5 000грн, а клієнт захоче поповнити картку на умовних 30 000грн, термінал цю оплату приймає, але зараховує ії лише тоді коли буде зроблена інкасація  

Якщо ви хоч раз користувались терміналом, ви напевно бачили, що іноді на екрані пишеться "термін зарахування оплати 1-3 банківских дні" Це зроблено саме для таких випадків.  

Ваша задача як власника терміналу надавати людям максимально зручний сервіс та проводити інкасації великих сум день в день, бо зараз дуже багато людей, які роблять карткові поповнення на великі суми та заробляють на різниці курсу, тому їм дуже важливо отримувати зарахування день в день  

Наші інкасатори приіжджають на протязі 1-3 годин, тому ваше завдання просто контролювати процес роботи терміналу через телефон та дистанційно замовляти інкасацію  

Тобто для старту роботи вам буде достатньо і невеликої суми обігових коштів, яку згодом можна буде збільшувати за рахунок вашого прибутку

Все що від вас потрібно це контролювати процес роботи терміналу та вчасно робити інкасації 

Все зроблено для максимально зручноі співпраці та максимального сервісу для клієнтів

ЧОМУ НАМ ЦІКАВО ПРАЦЮВАТИ ЗА ФРАНШИЗОЮ І МИ ШУКАЄМО ПАРТНЕРІВ

● В той час, як ви заробляєте на комісії, ми маємо свої внутрішні винагороди, які нам виплачують оператори. Саме тому ми надаємо такі умови по сервісу та безкоштовну гарантію на ремонт на весь період нашої співпраці.

● Наша мета встановити до кінця 2023 року понад 3500 платіжних терміналів по всій Україні.

Нині їх 1956

Нас рекомендують!

Відомий футболіст, учасник проектів "Холостяк 5", "Танці із зірками"
Сергій Мельник став нашим партнером

▼ Дивитись відео відгук власника терміналу!

Статистика мінімальних щомісячних доходів та повернення інвестицій

Приклад №1 Внутрішня Торгова точка м. Одеса

Щомісячні витрати:

 • Оренда - 2500 грн
 • Інтернет - 100 грн
 • Чекова стрічка - 50 грн

Чистий прибуток - 12526 грн

Повернення інвестицій торгової точки:

 • Вартість терміналу - 56700 грн

Повне повернення
інвестицій – 4.5 місяці!

▼ Дивитись відео відгук власника терміналу!

Приклад №2 Внутрішня Торгова точка м. Овідіополь

Щомісячні витрати:

 • Оренда - 1200 грн
 • Інтернет - 100 грн
 • Чекова стрічка - 50 грн

Чистий прибуток - 11906 грн

Повернення інвестицій торгової точки:

 • Вартість терміналу - 58500 грн

Повне повернення
інвестицій – 5 місяців!

▼ Дивитись відео відгук власника терміналу!

Приклад №3 Внутрішня Торгова точка м. Одеса

Щомісячні витрати:

 • Оренда - 2500 грн
 • Інтернет - 100 грн
 • Чекова стрічка - 50 грн

Чистий прибуток - 13718 грн

Повернення інвестицій торгової точки:

 • Вартість терміналу - 66420 грн

Повне повернення
інвестицій – 5 місяців!

▼ Дивитись відео відгук власника терміналу!

Приклад №4 Внутрішня Торгова точка м. Київ

Щомісячні витрати:

 • Оренда - 2800 грн
 • Інтернет - 100 грн
 • Чекова стрічка - 50 грн

Чистий прибуток - 12381 грн

Повернення інвестицій торгової точки:

 • Вартість терміналу - 62100 грн

Повне повернення
інвестицій – 5 місяців!

▼ Дивитись відео відгук власника терміналу!

Приклад №5 Внутрішня Торгова точка м. Одеса

Щомісячні витрати:

 • Оренда - 2300 грн
 • Інтернет - 100 грн
 • Чекова стрічка - 50 грн

Чистий прибуток - 12008 грн

Повернення інвестицій торгової точки:

 • Вартість терміналу - 60040 грн

Повне повернення
інвестицій – 5 місяців!

▼ Дивитись відео відгук власника терміналу!

Приклад №6 Внутрішня Торгова точка м. Київ

Щомісячні витрати:

 • Оренда - 2900 грн
 • Інтернет - 100 грн
 • Чекова стрічка - 50 грн

Чистий прибуток - 13665 грн

Повернення інвестицій торгової точки:

 • Вартість терміналу - 67520 грн

Повне повернення
інвестицій – 5 місяців!

▼ Дивитись відео відгук власника терміналу!

Приклад №7 Внутрішня Торгова точка м. Київ

Щомісячні витрати:

 • Оренда - 2200 грн
 • Інтернет - 100 грн
 • Чекова стрічка - 50 грн

Чистий прибуток - 11893 грн

Повернення інвестицій торгової точки:

 • Вартість терміналу - 64420 грн

Повне повернення
інвестицій – 5.5 місяців!

▼ Дивитись відео відгук власника терміналу!

Приклад №8 Внутрішня Торгова точка м. Одеса

Щомісячні витрати:

 • Оренда - 2700 грн
 • Інтернет - 100 грн
 • Чекова стрічка - 50 грн

Чистий прибуток - 13671 грн

Повернення інвестицій торгової точки:

 • Вартість терміналу - 72110 грн

Повне повернення
інвестицій – 5.5 місяців!

▼ Дивитись відео відгук власника терміналу!

Приклад №9 Внутрішня Торгова точка м. Київ

Щомісячні витрати:

 • Оренда - 2600 грн
 • Інтернет - 100 грн
 • Чекова стрічка - 50 грн

Чистий прибуток - 13242 грн

Повернення інвестицій торгової точки:

 • Вартість терміналу - 71890 грн

Повне повернення
інвестицій – 5.5 місяців!

▼ Дивитись відео відгук власника терміналу!

При встановленні терміналу потрібна лише Ваша присутність, наші професійні співробітники проведуть завантаження, доставку, встановлення апарату. Нашим технічним спеціалістом буде проведено інструктаж з користування, інкасації, відстеження роботи терміналу через телефон та багато іншого

Торгові центри, мережеві магазини та супермаркети - найбільш привабливе місце для розміщення терміналу, тут люди роблять оплати великих сум дуже впевнено, відчуваючи себе безпечно (для порівняння, на вулиці або на залізничних вокзалах оплат на суми більше 1000 грн практично не відбувається, в першу чергу по причини безпеки)

Оборот у таких місцях може сягати від 50 000грн на день. Люди звикли оплачувати в таких місцях, вони приходять сюди саме з цією метою. Наше завдання розмістити правильну рекламу як на самому терміналі у вигляді наліпок з привабливими умовами по комісії та найбільш затребуваними в даному місці платежами, наліпок для підлоги, які будуть направляти потік до вашого терміналу і встановити грамотну конкурентоспроможну комісію - все це ви отримуєте при співпраці з нами!

35% вартості терміналу ми вкладаємо в просування вашої точки, саме тому 72% клієнтів купують у нас повторно

РЕКЛАМА НА ТЕРМІНАЛІ

для залучення максимального потоку
клієнтів до вашого терміналу

ПІДЛОГОВІ НАЛІПКИ

один із найефективніших способів виділити
саме ваш термінал для клієнтів

СУПРОВІД У СОЦ МЕРЕЖАХ

у найближчому радіусі від терміналу
в соціальних мережах (Instagram, Telegram, Facebook) розсилається запрошення скористатися
послугами з комісією від 0%

Що отримуєте за співпраці:

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

ПРЕМІУМ КОМПЛЕКТАЦІЇ
ТЕРМІНАЛИ З КОМІСІЄЮ 0% НА ПОПОВНЕННЯ БАНКІВ

СТАНДАРТ 1625 USD

 • Корпус терміналу
 • Монітор 17 дюймів
 • 3G Модем
 • Сенсорне скло
 • Купюроприймач Cashcode MSM (або будь-який інший за запитом)   
 • Системник HP (або будь-який інший за запитом)
 • Принтер Tg 2480 (або будь-який інший за запитом)

ОДНОМОНІТОРНИЙ 1925 USD

 • Корпус терміналу
 • Монітор 17 дюймів
 • 3G Модем
 • Сенсорне скло
 • Купюроприймач Cashcode MSM (або будь-який інший за запитом) 
 • Системник HP (або будь-який інший за запитом)
 • Принтер Tg 2480 (або будь-який інший за запитом)

ДВОХМОНІТОРНИЙ 2090 USD

 • Корпус терміналу
 • Монітор 17 дюймів
 • Додатковий рекламний монітор 17 дюймів
 • 3G Модем
 • Сенсорне скло
 • Купюроприймач Cashcode MSM (або будь-який інший за запитом) 
 • Системник HP (або будь-який інший за запитом)
 • Принтер Tg 2480 (або будь-який інший за запитом)

ВНУТРІШНІ КОМПЛЕКТАЦІЇ

ВНУТРІШНІЙ 1625 USD

 • Корпус терміналу
 • Монітор 17 дюймів
 • 3G Модем
 • Сенсорне скло
 • Купюроприймач Cashcode MSM (або будь-який інший за запитом) 
 • Системник HP (або будь-який інший за запитом)
 • Принтер Tg 2480 (або будь-який інший за запитом)

ПІНГВІН 1925 USD

 • Корпус терміналу
 • Монітор 17 дюймів
 • 3G Модем
 • Сенсорне скло
 • Купюроприймач Cashcode MSM (або будь-який інший за запитом) 
 • Системник HP (або будь-який інший за запитом)
 • Принтер Tg 2480 (або будь-який інший за запитом)

ДВОХМОНІТОРНИЙ 2090 USD

 • Корпус терміналу
 • Монітор 17 дюймів
 • Додатковий рекламний монітор 17 дюймів
 • 3G Модем
 • Сенсорне скло
 • Купюроприймач Cashcode MSM (або будь-який інший за запитом) 
 • Системник HP (або будь-який інший за запитом)
 • Принтер Tg 2480 (або будь-який інший за запитом)

ВУЛИЧНІ КОМПЛЕКТАЦІЇ

МОБІЛКА 2000 USD

 • Корпус терміналу
 • Монітор 17 дюймів
 • Додатковий рекламний монітор 17 дюймів
 • 3G Модем
 • Сенсорне скло
 • Купюроприймач Cashcode MSM (або будь-який інший за запитом) 
 • Системник HP (або будь-який інший за запитом)
 • Принтер Tg 2480 (або будь-який інший за запитом)

НАВІСНИЙ 1849 USD

 • Корпус терміналу
 • Монітор 17 дюймів
 • Додатковий рекламний монітор 17 дюймів
 • 3G Модем
 • Сенсорне скло
 • Купюроприймач Cashcode MSM (або будь-який інший за запитом) 
 • Системник HP (або будь-який інший за запитом)
 • Принтер Tg 2480 (або будь-який інший за запитом)

АНГЛІЙСЬКА БУДКА 2000 USD

 • Корпус терміналу
 • Монітор 17 дюймів
 • Додатковий рекламний монітор 17 дюймів
 • 3G Модем
 • Сенсорне скло
 • Купюроприймач Cashcode MSM (або будь-який інший за запитом) 
 • Системник HP (або будь-який інший за запитом)
 • Принтер Tg 2480 (або будь-який інший за запитом)

ФОТО ВИГОТОВЛЕНИХ ЗАМОВЛЕНЬ

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

MONEY

BOX

Франшиза платіжних терміналів із окупністю 4-6 місяців.

Власне виробництво та продаж платіжних терміналів по Україні

© 2023 «MoneyBox». Всі права захищені.

КОНТАКТИ

moneybox49@ukr.net

Одеса, Адміральський проспект 34а

066 147-44-68 (Дзвінки, Viber)

093 125-96-94 (Дзвінки, Viber)

093 126-87-05 (Дзвінки, Viber)